Esenler Böcek İlaçlama

Esenler Böcek İlaçlama

Böceklerle Aynı Mekanda Yaşamak İmkansızdır

İstanbul Avrupa yakasında bulunan ve kalabalık ilçelerden biri olan Esenler’de böcek ilaçlama uygulamalarının, fertsel usuller ile yapılması ciddi meselelere yol açmaktadır. Özellikle, niteliksiz ilaçlar ile acemi biçimde yapılan böcek ilaçlama uygulamaları, zehirlenmelere bile neden olabilmektedir. Bu sebeple Esenler’de haşere ilaçlama hizmeti alırken dikkatli olunması ve Sağlık Bakanlığı’nın ön gördüğü ölçütleri sağlamayan işletmelerin kat-i suretle tercih edilmemesi gerekir. Esenler Böcek İlaçlama olarak insan sağlığına zarar veren hiçbir uygulama yapmıyoruz. Kolay ilaçlama uygulamaları, sıhhatsel açıdan büyük meselelere yol açabildiği gibi, Esenler gibi kalabalık alanlarda hem ulus sıhhati açısından hem de etrafsal bakımdan büyük tehdit yaratmaktadır. Ayrıca eşyalara hasar vererek parasal zararlara da yol açabilen yanlış ilaçlamalar, bir hayli negatif tesire sahiptir. Dolayısıyla, Esenler’de haşere ilaçlama hizmeti alırken, önlemli davranmak ve
profesyonel işletmelerden takviye istemek, önemlidir.

İlaçlama Usullerimiz

 Püskütme, buğuyla ve sisleme ilaçlama usulleri
 Kokulu ve Kokusuz ilaçlama
 Jel ilaçlama

Esenler böcek ilaçlama uygulamaları, tüm böcek ve kemirgen cinslerine müteveccih olmakla beraber, özellikle hamam haşereyi, pire, fare, karınca gibi canlılar yaz aylarında bu ilçede büyük meseleler teşkil etmektedir. İnsan sıhhatini doğrudan etkileyen böcek varlığına karşı ilaçlama yaptırmak koşuldur. Ancak bu mevzuda sıhhate daha büyük hasarlar gelebilmektedir. Çünkü legal olmayan ilaçlama işletmeleri, kolay teknikler ile uygulama yaptığı gibi, niteliksiz ilaçların her alana dağılmasına yol açtığından, ciddi meselelere etraf hazırlamaktadır. Bu sebeple Esenler’de ilaçlama hizmeti alırken dikkatli olunması ve Sağlık Bakanlığı onaylı olmayan işletmelerin seçim edilmemesi koşuldur.

Hasarlı Böcek Cinsleri

Sivrisinek, tesbih haşereyi, kulağakaçan haşereyi, karafatma, mite, tatarcık, gümüş haşereyi, yaban arısı, karınca, salyangoz, Amerikan hamam haşereyi, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı haşereyi, uyuz haşereyi, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, konut faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam haşereyi, kalorifer haşereyi, Alman hamam haşeresi
Esenler böcek ilaçlama dendiğinde akla gelen ilk firma olan ve hem garantili hem de ekonomik maliyetlerle hizmet veren firmamız, Sağlık bakanlığından onaylı olmakla beraber, ev ve iş yerlerinizde istenmeyen her türlü karşı haşerelere karşı kesin çözüm sağlamaktadır.

Esenler’de her bölgede hizmet veren şirketimiz, garantili ve kesin biçimde sunduğu ilaçlama hizmetleri ile bu ilçedeki şikayate sebep olan böcek ve her türlü haşerelere karşı kesin çözüm getirmektedir.