Beyoğlu Böcek İlaçlama

Beyoğlu Böcek İlaçlama

Mekanlarınızda Böceklerden Kurtulun

Beyoğlu Haşere İlaçlama servisi; İstanbul Beyoğlu ve tüm mahallelere uygun maliyetler ile böcek ve haşere ilaçlama hizmeti veren bir işletmedir.Beyoğlu , İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer almaktadır. Prestij İlaçlama firmayı, İstanbul’un tüm ilçelerine misalin Beyoğlu haşere ilaçlama ve mahallelerine devamlı ilaçlama hizmeti vermektedir. Beyoğlu haşere ilaçlama servisi olarak ilçede yer alan tüm mahallelere böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Beyoğlu Böcek İlaçlama olarak her mevsim böcek şikayetleriyle sıkça karşılaşmaktayız. İstanbul Beyoğlu haşere ilaçlama servisi olarak böcek ve farelerin tam cinslerine karşı sarih kapalı tüm alanlarda ilaçlama uygulamalarımız asıllaşmaktadır.

Haşere İlaçlamanın Ehemmiyeti

Dünya üzerinde böceklerin 2.000.000 cinsi olduğu tespit edilmiştir. Yaşadıkları bölge ve beslenme biçimlerine göre değişiklik gösteren böceklerin insanlara vermiş olduğu hasarlarda değişiklik göstermektedir. İnsan kanı ile beslenen böcek cinsleri insanları doğrudan etkileyerek virüs bulaştırabilirler. Bulaşan virüsler, veba, humma, sıtma, dizanteri, tifüs gibi hastalıklara neden olmaktadır. Böceklerin çoğu yumurta vazgeçerek faize safhasını tamamlar. Yumurta vazgeçerek üreyen canlılar hayat alanlarımızda süratle dağılarak büyük problemlere neden olurlar. Böceklerin vereceği tüm hasarlardan korunmanın en tesirli yolu firmamız Beyoğlu Böcek İlaçlama gibi profesyonel şirketlerden haşere ilaçlama hizmeti almaktır. Böylece hayat alanlarınızı ve sıhhatini böceklerden gelebilecek tüm hasarlara karşı gözetmiş olacaksınız.

Beyoğlu Haşere İlaçlama işletmesi kurulduğu günden beri her zaman nitelikli ve tehlikesiz ilaçlama hizmeti sunarak alıcılarının meselelerini zafer ile çözüme kavuşturmuştur.

Tüm Alanlarda Haşere İlaçlama Hizmeti

İlaçlama usullerimiz, fabrika, lokanta, ambar, apartman, merdiven boşluğu, havalandırma, mektep, yurt, konut, işyeri, büro, alışveriş merkezi, park, bahçe, site gibi sarih ve kapalı alanlarda uzman ilaçlama personelimiz tarafından zafer ile uygulanmaktadır. Beyoğlu Böcek İlaçlama olarak, seçenek ilaçlama usulleri uygulamaktayız. İlaçlama usullerimiz böcek cinsine özel olarak tanımlanan ilaçlar ile uygulanmaktadır. Böylece uygulanan ilaçlar böcek cinsleri üzerinde kısa zamanda tesir göstermektedir. Tek tip ilaçlarla böcek ve fare cinslerini tesirsiz kılmak muhtemel değildir. Fertsel usuller her zaman zaferli netice vermediği gibi ileride daha büyük problemlerin yaşanmasına neden olmaktadır.

Servisimizin uygulamakta olduğu ilaçlama usulleri;

Sıvı Kokulu İlaçlama

Sıvı Kokusuz İlaçlama

Je İlaçlama

Fare istasyonu Kurulumu 

Beyoğlu Haşere İlaçlama işletmesi Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı hizmet sunmakta olup böcek ve fare cinslerine karşı kullanmış olduğumuz ilaçların tümü Dünya Sağlık Teşkilatı tarafından onaylıdır. Firmamız Beyoğlu’nda; bit, pire, kene, kalorifer böceği, hamam böceği, fare, lağım faresi gibi her türlü zararlı haşereye ilaçlama faaliyetlerimizi sürdürmektedir. İlaçlama uygulamalarımız profesyonel ilaçlama personellerimiz tarafından güvenle uygulanmaktadır. Beyoğlu Böcek İlaçlama firması, tüm mahallelerde aynı ekonomik ilaçlama maliyetleriyle hizmet vermektedir. Firmamız günün 24 saati devamlı haşere ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Alıcı
temsilcilerimize günün 7/24 erişebilirsiniz.